Fakírská show

V programu plném napětí sledují diváci magii vzdáleného Orientu. Je to hra s ohněm a ostrými předměty, polykání ohně, žiletek, meče, levitace stolku za asistence diváka, včetně dalších nepochopitelných a napínavých čísel. Hradní a městské slavnosti.

Vystoupení na hudební doprovod. Délka 15 min.

Kouzla s humorem

Mezi oblíbené kulturní programy patří komediální žánr, kdy jsou kouzla "okořeněná" humorem. Pak je záruka, že se diváci dobře baví, a navíc, když jsou do předvádění kouzel zapojení.
Délka programu 30-45 minut.

Parketová magie

V tomto vystoupení jsou diváci obdivují zručnost a manipulace s různými předměty, mincemi kartami, šátky, provazy, ocelovými kruhy apod.

Na hudební podklad 10-20 minut.

Mentální magie

Velmi náročný obor v magii, založen na duševní stavu, přenosu myšlenek. Divák je ohromen předpověďmi, jako např. určení vybrané barvy, karty, čísel do sportky, klíče k zámku a jiných předmětů.

Kouzla z kapsy - mikromagie

Kouzla s malými předměty, ale velkým efektem. Kouzlení u stolu pro malou společnost. Diváci mohou z bezprostřední blízkosti vychutnat zručnost a vtip. Jsou zapojeni do děje. V poslední době velmi oblíbený druh zábavy na firemních party, rodinných oslavách, klubových večerech apod.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider

Social